Найближчий суперник київського “Динамо” у Лізі Європи програв на своєму полі

Найближчий суперник київського «Динамо» в Лізі Європи, віденський клуб «Рапід», несподівано програв у 10-му турі Бундесліги Австрії.

Суперником столичного клубу був один з аутсайдерів Бундесліги «Вольфсбергер Атлетік». Цей матч на домашній арені «Рапіда» відвідали 12 200 глядачів.

Початок матчу складався якнайкраще для «Рапіда». Господарі швидко повели в рахунку 2:0 після голів Шауба на 10-й хвилині і Пецоса на 20-й хвилині, причому обидва рази асистував капітан віденців Штефан Хофманн. Правда, потім, ще до свистка на перерву, на 30-й хвилині матчу, «Вольфсбергер» зусиллями Ліндлі відіграв один гол.

У другій половині зустрічі домінували гості, які забили три м’ячі. Підопічні Зорана Баришича повністю провалили другий тайм. На 51-й хвилині матчу Гота зрівнює рахунок, а через 5 хвилин Топсагіч виводить команду гостей вперед.

На 70-й хвилині зустрічі Рніч поставив крапку в поєдинку – 2:4. У решту двадцять хвилин, столична команда навіть не змогла скоротити відставання в рахунку.

Склад віденського «Рапіда» у цьому поєдинку виглядав наступним чином: Новота – Тріммель, Зоннляйтнер, Дібон, Палла – Піхлер (Берендт, 73), Пецос – Шауб, Штеффен Хофманн (Забітцер, 61), Бюргшталлер (Грозурек, 61) – Бойд.

Після десяти турів австрійської Бундесліги «Рапід» займає четверте місце (4 перемоги, 3 нічиї, 3 поразки, різниця м’ячів – 19:12), команда набрала 15 очок. < / p >

Нагадаємо, матч другого туру групи G Ліги Європи УЄФА між віденський клубом «Рапід» і київським «Динамо» пройде в найближчий четвер, 3 жовтня цього року. Поєдинок розпочнеться о 20:00 за київським часом на стадіоні «Герхард Ханаппі».

Футбольний клуб «Рапід» був заснований в 1898 році. Столичний клуб 32 рази ставав чемпіон Австрії, багато разів завойовував кубок країни, а також в 2007 році виграв Кубок Інтертото.

За матеріалами: korrespondent.net