Без категорії

Російські борці завоювали золото на ЧС з вільної боротьби

Російський борець Хаджімурад Гацалов на чемпіонаті світу з вільної боротьби, що проходить в Будапешті, завоював золото у ваговій категорії до 120 кілограмів. У фінальній сутичці він взяв гору над українським борцем Аленом Засєєвим.

Цей чемпіонський титул в кар’єрі росіянина вже п’ятий. Раніше його товариш по команді Бекхан Гойгереев також приніс золото в скарбничку російської збірної. У фінальній сутичці у ваговій категорії до 60 кілограмів він переміг болгарина Володимира Дубова, а володарями бронзових нагород у категорії стали індієць Барджанг Барджанг і іранець Масуд Есмаілпур Джуйбарі.

Примітно, що Гойгереев здобув дострокову перемогу – шосту поспіль на турнірі (10:2). Сутичка тривала чотири хвилини 20 секунд.

Світова першість проходить в Будапешті з 16 до 22 вересня.