fbpx
Футбол

УПЛ 9-й тур. «Карпати» з рахунком 3:2 обіграли «Шахтар»

Сьогодні у Львові поєдинком «Карпати» – «Шахтар» стартував дев’ятий тур УПЛ. Перед цим матчем донецький «Шахтар», якого наступного тижня чекає старт у Лізі чемпіонів, займав у турнірній таблиці УПЛ друге місце, а «Карпати» – лише дванадцяте. Матчі львівського та донецького клубів, в якому б стані не були ці команди, і які б місця в турнірній таблиці вони не посідали, в останні роки завжди виділяються своєю принциповістю. «Карпати» завжди намагаються дати «Шахтарю» справжній бій. Так вийшло і сьогодні.

На 8 -й хвилині поєдинку за «Карпати» забив екс – форвард «Шахтаря» Олександр Гладкий, скориставшись грубою помилкою гірників в обороні. На 23-й хвилині Дуглас Коста рахунок зрівняв і, здавалося, що «Шахтар» візьме кермо правління в матчі у свої руки. Але в другому таймі, на 51-й і 61-й хвилинах Младен Бартуловіч блискуче пробив спочатку з пенальті, а потім зі штрафного. Рахунок став 3:1 на користь «Карпат», і в повітрі запахло сенсацією. На 72 -й хвилині Ісмаїлі скоротив розрив в рахунку. І все! Більше «Шахтар» забити не зміг. Таким чином, підопічні Мірчі Луческу зазнали в поточному чемпіонаті вже другу поразку.

Зараз у Запоріжжі грають «Металург» і одеський «Чорноморець». На момент написання статті рахунок у цьому матчі 0:0.

Нагадаємо нашим читачам, що продовжиться 9-й тур УПЛ в суботу, 14 вересня, трьома поєдинками:

«Іллічівець» – «Зоря» (початок о 16:00, трансляція на телеканалі «Футбол»)

«Арсенал» – «Волинь» (початок о 17:00, трансляція на телеканалі «2 +2»)

«Ворскла» – «Севастополь» (початок о 18:30, трансляція на телеканалі «Футбол»).

А завершиться дев’ятий тур УПЛ в неділю, 15 вересня наступного матчами:

«Металург» (Донецьк) – «Говерла» (початок о 16:00, трансляція на телеканалі «Футбол»)

«Дніпро» – «Таврія» (початок о 17:00, трансляція на телеканалі «2 +2»)

«Металіст» – « Динамо» (Київ) (початок о 19:30, трансляція на телеканалі «2 +2»).