Євробаскет-2013. Україна виграла у Німеччині!

Збірна України з баскетболу виграла свій третій поєдинок на турнірі Євробаскет- 2013!

Щойно завершився матч Німеччина – Україна, в якому українські баскетболісти здобули перемогу з рахунком 88:83. Таким чином, збірна України з баскетболу здобула три перемоги у трьох матчах. Блискучий результат.

Нагадаємо, що раніше на Євробаскеті – 2013 в напруженому і драматичному поєдинку Україною була обіграна збірна Бельгії з рахунком 58:57. Потім збірна України з баскетболу виграла у національної команди Ізраїлю. Рахунок матчу Україна – Ізраїль 74:67, а сам поєдинок складався для України зовсім непросто.

Складним вийшов і сьогоднішній поєдинок проти збірної Німеччини. Деякий час українська команда лідирувала з перевагою в десять очок, а в останній чверті, на самому її початку, розрив скоротився до двох пунктів. А ще дещо пізніше, за три з половиною хвилини до закінчення матчу збірна Німеччини взагалі вийшла вперед. І з цього моменту почалася гра нервів. Підопічні Майка Фрателло зуміли впоратися з нервами краще від німців і в підсумку заслужено перемогли.

Вітаємо українську команду з перемогою. Команда Майка Фрателло, практично, забезпечила собі вихід з групи.