fbpx
Футбол

Плей-офф Ліги Європи 2013/2014. «Динамо» – «Актобе». Кияни впевнено громлять суперника. Відео голів

Сьогодні, 29 серпня 2013 року, в рамках плей-офф Ліги Європи 2013/2014 років відбувся матч «Динамо» – «Актобе».

Незважаючи на те, що кияни грали при порожніх трибунах, це не завадило їм більш ніж впевнено обіграти свого суперника. Підопічні Блохіна ще в першому таймі зуміли завоювати путівку в груповий етап Ліги Європи 2013/2014. Сам же матч плей-офф Ліги Європи 2013/2014 років «Динамо» – «Актобе» завершився з рахунком 5:1.

Рахунок на 9-й хвилині відкрив Ленс. Безус і Мбокані збільшили перевагу свого клубу на 30-й 36-й хвилинах відповідно. «Актобе» відповіло на це лише голом Гейнріха, який реалізував пенальті. У другому таймі у казахстанського клубу не було шансів, до того ж динамівці забили ще двічі. Спочатку на 52-й хвилині Ідейє забив пенальті, а вже на 73-й хвилині Олег Гусєв красивим ударом з-за меж штрафного встановив підсумковий рахунок у матчі «Динамо» – «Актобе».

Таким чином, «Динамо» з загальним рахунком 8:3 проходить в груповий етап Ліги Європи 2013/2013. Прро свого суперника підопічні Блохіна дізнаються вже завтра.

Плей-офф Ліги Європи 2013/2014. «Динамо» – «Актобе». Кияни впевнено громлять суперника. Голи (відео):