fbpx
Політика

«Батьківщина» збирається після канікул наполягати на першочерговому розгляді «європейського пакету» законів і скасування низки пільг – Турчинов

 Парламентська опозиція має намір після канікул наполягати на першочерговому розгляді пакету євроінтеграційних законопроектів, а також скасування низки депутатських, урядових і президентських пільг.

 "Безумовно, одним з перших питань, на якому ми будемо наполягати щодо включення до порядку денного парламенту – це так званий європейський пакет. Це пакет законів, який можна було спокійно прийняти на минулій сесії, але якого так боїться влада… Ці закони вже підготовлені і написані. Єдине, що залишилося – прийняти їх", – заявив в ефірі "Радіо Свобода" у середу перший заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

Читайте також:  Україна отримала безвізовий режим з карибською країною

 Крім того, за його словами, опозиція запропонує прийняти пакет соціальних законів. "Мова йде про ті програмні принципи, на яких ми продовжуємо наполягати щодо скасування пільг не тільки депутатських, а й президентських; пільг, пов’язаних із співробітниками Кабінету міністрів. Це не тільки пільги, але й незаконні доходи, зокрема, користування громадянином Януковичем десятком державних дач, які коштують, вибачте, вже мільярди. Ми вважаємо, що не може державний бюджет обслуговувати одну людину з такою помпою, коли багато наших громадян просто голодують", – зазначив О.Турчинов.

Читайте також:  Кулеба заявив про важливість донесення у світі правди про Голодомор

  Джерело: Інтерфакс-Україна

 

Читайте також: