Економіка

ТEPCO: «Рівень радіації в повітрі біля «Фукусіми-1» різко виріс»

Компанія-оператор АЕС Tokyo Electric Power (TEPCO) повідомила, що на території АЕС «Фукусіма-1» відбулося різке підвищення рівня радіації, що призвело до опромінення двох співробітників станції. Вони отримали підвищену дозу радіації під час очікування автобуса, який після зміни розвозить ліквідаторів наслідків аварії на АЕС.

За даними TEPCO, саме в цей час на ділянці пролунав сигнал тривоги, який повідомив про різке зростання радіаційного фону. Медики повідомили, що рівень зовнішнього опромінення двох працівників склав до 13 беккерелів на квадратний см, що в три рази перевищує норму, встановлену компанією.

Читайте також:  Олександр Данилюк розповів, чи готує РНБО план "Б" щодо транзиту газу після 1 січня

Поки змін в самопочутті постраждалих не відбувається, обстеження показало, що їх внутрішні органи не зазнали впливу опромінення. Поки невідомо, з якої причини стався стрибок опромінення.

TEPCO також повідомила, що аналогічний випадок з опроміненням ліквідаторів на цій же ділянці станції стався і трохи раніше, 12 серпня, в той раз впливу радіації зазнали відразу десять осіб. У понеділок також були оприлюднені дані, згідно з якими відзначаються високі показники за вмістом радіації не тільки в повітрі, а й у воді.

Читайте також:  Бюджет- 2020 має бути збалансованим і соціальним, – Володимир Гройсман

За матеріалами: ИТАР-ТАСС.

Читайте також:

Коментувати