Політика

Сурков може повернутися в Кремль

Колишній віце-прем’єр Владислав Сурков може незабаром повернутися в Кремль, принаймні, про це пише газета «Известия». Видання повідомляє, посилаючись на власні джерела в уряді Росії, що Сурков погодився зайняти пост помічника президента з питань інноваційного розвитку.

"Останнім часом Сурков цікавився саме цими темами – інноваціями, модернізацією і так далі. Саме цими сферами він займеться на посту помічника президента. Можливо, його колишня посада віце-прем’єра була вищою, але новий пост влаштував і Владислава Юрійовича, і керівництво країни", – розповів один зі співрозмовників в Білому домі.

Поки невідомо, коли саме президент Володимир Путін підпише указ про нове призначення.

Тим часом, стало відомо, що це не єдина пропозиція, яку отримав Владислав Сурков. Всього, починаючи з травня, він вже розглянув чотири пропозиції про своє працевлаштування. Як стверджує видання, зокрема, йому пропонувалися пости повпреда президента Росії в Північно-Кавказькому або Далекосхідному федеральному окрузі, а також пост глави корпорації, яка об’єднала б "Роснано" і фонд "Сколково", але колишній віце-прем’єр не прийняв жодної з цих пропозицій.

Отримати коментар самого Владислава Суркова не вдалося.

За матеріалами: izvestia.ru

Читайте також:

Коментувати