fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

Олег Лісогор спростував інформацію про своє затримання – МЗС України

  Чемпіон світу з плавання Олег Лісогор спростував інформацію ЗМІ про своє затримання правоохоронцями в Ліберії, заявляють у Міністерстві закордонних справ України.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Наш консул з ним зв’язався і Лісогор повідомив, що не знаходиться ні під яким арештом, а також спростовує інформацію про нібито порушення проти нього кримінальної справи або застосування до нього будь-яких запобіжних заходів", – повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

За його словами, Олег Лісогор відмовився від будь-якої допомоги українських дипломатів.

У розмові, за інформацією МЗС, він підтвердив, що людина з вказаним в ЗМІ прізвищем працювала у нього, проте була звільнена.

Є. Перебійніс також додав, що українське посольство в Сенегалі направило запит ліберійській стороні з приводу поширеної ЗМІ інформації.

Раніше на сайті ліберійської газети Heritage з’явилася інформація, що два громадянини України, один з яких чемпіон світу з плавання Олег Лісогор , затримані ліберійського національною поліцією за звинуваченням у викраденні та тривалому утриманні людини, також громадянина України. Як наголошується в повідомленні, О.Лісогор діяв спільно зі своїм бізнес-партнером Миколою Чернишовим, а викрадений ними Іван Сліпченко працював в одному з казино Монровії на запрошення.

За даними видання, обвинувачені викрали І. Сліпченка і утримували його в одній з квартир під замком протягом 9 днів після того, як дізналися, що той був пов’язаний в Україні з злочинними колами, і мали намір вислати його на батьківщину.

Олег Лісогор представляв Україну на трьох Олімпіадах, є багаторазовим чемпіоном Європи та світу у плаванні брасом, екс-чемпіон світу на дистанції 50м брасом на довгій і короткій воді.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: