fbpx
Політика

Засідання Київради є законним – Герега

  Заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега зазначила, що, скликаючи засідання, вона діяла законно, повідомляє прес-служба КМДА.

"Спілкуючись з журналістами перед початком пленарного засідання сесії Київради, заступник міського голови – секретар Київради Г.Герега зазначила, що, скликаючи засідання, вона керувалася законами України про статус депутатів місцевих рад та місцеве самоврядування і послалася на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав законність роботи Київради", – наголошується в повідомленні.

На пленарному засіданні Київрада планує прийняти 5 постанов, а також звернення до Верховної Ради України з розгляду питання призначення виборів Київської міської ради та визначення терміну їх проведення.

Читайте також:  РНБО вимагає від ЦВК оприлюднювати результати місцевих виборів

Міськрада планує направити звернення до парламентаріїв з проханням терміново розглянути питання про встановлення меж міста Києва, збереження Біличанського лісу, а також внести зміни до Бюджетного кодексу України щодо зарахування до доходів бюджету міста Києва податку на доходи фізичних осіб.

В окремому зверненні до Верховної Ради депутати Київради виступлять з пропозицією дати оцінку діям народних депутатів України та їх помічників-консультантів під час участі в роботі пленарних засідань сесії Київради, що відбулися що відбулися протягом 2012-2013 років, і внести зміни до законів та інших нормативно-правових актів, які б встановлювали повноваження народного депутата України, помічника-консультанта народного депутата України та порядок їх участі у роботі сесій сільських, селищних, міських, районних у містах, районних та обласних рад та засіданнях їх органів.

Читайте також:  В ООН підтримали проект посиленої резолюції України з прав людини в Криму

«Я дуже сподіваюся, що сьогоднішнє пленарне засідання буде результативним, тому що від його проведення залежать долі сотень тисяч киян», – резюмувала секретар Київради.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також: