fbpx
Економіка

Україна планує збільшити товарообіг з Іраном в 5 разів

Найближчим часом Україна планує збільшити обсяги зовнішньої торгівлі сільгосппродукцією з Іраном в 3-5 разів. У першу чергу це стосується зернового і олійного секторів. Про це в ході зустрічі з іранськими журналістами повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Дипломатичні відносини між Україною та Ісламською Республікою Іран сьогодні знаходяться на високому рівні. Особливо хочу відзначити взаємний інтерес у сільському господарстві. Так, у вересні планується почати роботу міжурядової українсько-іранської комісії, яка допоможе ще більше активізувати співпрацю в аграрному секторі», – підкреслив він.

Читайте також:  Мінфін України планує впровадити е-аудит для платників податків

Як розповів міністр, зараз Іран перебуває на тринадцятому місці серед країн-імпортерів української сільгосппродукції, проте має всі шанси вийти на сьоме місце. Для цього українська сторона планує наростити експорт зернових, соняшникової олії, а також запропонувати на експорт іншу вітчизняну аграрну продукцію.

«Україна розглядає можливість впровадження досягнень вітчизняної селекції зернових та інших наукових розробок в аграрний сектор Ірану», – повідомив Микола Присяжнюк.

Читайте також:  У Мінфіні не бачать ризиків для девальвації гривні

За матеріалами: kmu.gov.ua

Читайте також: