Переможницею московського марафону на ЧС стала кенійська бігунка

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в суботу був розіграний перший комплект медалей. Відкривав змагання жіночий марафон, переможницею якого стала чемпіонка світу, 33-річна спортсменка з Кенії Една Кіплагат, що обійшла практично беззмінного лідера перегонів протягом майже 40 км – італійку Валерію Странео.

Час чемпіонки – 2 години 25 хвилин 44 секунди. В італійської бігунки – 2.25.58, третє місце у японської спортсменки Кайоко Фукусі – 2.27.44.

Краща з росіянок – Альбіна Майорова, яка фінішувала 21-ю. Всього на марафонську дистанцію вийшли 72 спортсменки.

Една Кіплагат стала першою спортсменкою в історії спорту, яка змогла захистити титул чемпіонки світу в марафоні у жінок.

На фінішному етапі лідирували Странео і Кіплагат, що йшли, як кажуть, «в одні ноги». Фукусі трохи відставала від них, і мабуть, навіть не намагалася нагнати. Буквально за два кілометри до фінішу кенійка рвонула вперед і обійшла італійку, у якої вже не залишалося сил щось протиставити африканці.

За матеріалами: РИА Новости