fbpx
Здоров'я

У регіони відправлено понад 1,5 млн доз вакцин – Міністерство охорони здоров’я України

 Протягом останніх двох місяців всі області України отримали всього понад 1,5 мільйони доз вакцин для профілактики різних інфекційних захворювань.

 У МОЗ розповіли, що в даний момент в регіонах є основні вакцини для проведення планових дитячих щеплень згідно з календарем профілактичних щеплень. Крім того, всі постачання ліків здійснюються відповідно до затверджених графіків і з липня по серпень помітно активізувалися. Завдяки цьому регіони України забезпечені всіма необхідними імунобіологічними препаратами, зокрема, ліками для проведення щеплень дітям 1-го року життя.

 За даними МОЗ, протягом останніх двох місяців регіони отримали 326 603 дози вакцини для профілактики кашлюку, правця, дифтерії, поліомієліту та гемофільної інфекції – «Пентаксим». Повідомляється, що більша частина цієї вакцини була поставлена ​​в кінці липня і на початку серпня. Також у серпні очікуються поставки «Пентаксиму» у кількості 350 тисяч доз. Таких обсягів вакцини вистачить, щоб протягом тривалого часу забезпечити регіони медпрепаратами.

Читайте також:  У ВООЗ дали втішний прогноз по COVID-19

 Зазначимо, що наприкінці липня всі установи охорони здоров’я України отримали вакцину для проведення профілактики поліомієліту «ОПС» в кількості 972 тисяч доз. Також у серпні достроково планується постачання даної вакцини у кількості 533 150 доз. Зараз можна впевнено констатувати факт, що регіони на сьогоднішній день забезпечені і вакциною «ОПС» в достатній мірі.

Читайте також:  За минулу добу в Україні майже 10 тис. нових випадків COVID-19

 На початку серпня пройшла поставка вакцини для профілактики дифтерії, кашлюку та правця – «Інфанрикс» у кількості 93 580 доз. На цьому тижні очікується додаткова поставка 24 510 доз. Таким чином, дана кількість вакцини дозволить медикам проводити щеплення для профілактики дифтерії, правця та кашлюку в регіонах тривалий час.

 За матеріалами: УНН

Читайте також: