fbpx
Політика

Жертви священиків-педофілів створюють у Польщі свою організацію

 Польське видання Gazeta Wyborcza повідомила, що поляки, які зазнали в дитинстві насильства з боку священиків-педофілів, створюють свою організацію під назвою «Не бійтеся». Після завершення всіх реєстраційних процедур учасники мають намір всіляко домагатися покарання тих священиків, які розбещували дітей.

 На думку членів організації, такі священики повинні бути відсторонені від роботи з людьми, а крім того, вони повинні виплатити компенсації всім, хто від них колись постраждав. «Наше мовчання захищає злочинців. Завдяки фонду я вже не буду один на один зі своїм страхом», – на правах анонімності сказав кореспонденту видання один з творців організації і пообіцяв, що після реєстрації дозволить оприлюднити своє ім’я.

Читайте також:  Міністр культури України пропонує двотижневий локдаун на новорічні свята

 Джерело також повідомило, що кістяк створюваного фонду становлять люди старші 40 років, багато з них, внаслідок травмування дитячої психіки, зараз страждають алкоголізмом. Досі вони бояться розповідати своїм рідним і близьким про перенесені в дитинстві переживання, побоюючись осуду і нерозуміння.

 Організація має намір використовувати досвід подібних структур, що давно і успішно діють в США, де з початку 1990-х років були виявлені тисячі людей, постраждалих в дитячому віці від священиків-педофілів. Сума компенсацій, виплачених церковниками, вже склала кілька мільярдів доларів.

Читайте також:  «Укроборонпром» отримав нового генерального директора

 За матеріалами: РИА Новости

Читайте також: