fbpx
Україна

У Києві 24 серпня відбудеться «Парад вишиванок-2013»

 Як повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації, 24 серпня в День незалежності в Києві проходитиме «Парад вишиванок-2013». В рамках даного заходу близько 5 тисяч осіб з усієї України, одягнені у вишиванки, пройдуть від Печерського ландшафтного парку до майдану Незалежності.  

 Під час майбутнього свята представники 20 найактивніших українських міст представлять різноманітність власних культурних досягнень і традицій. У рамках параду на Майдані Незалежності також відбудеться святковий концерт. Його початок заплановано на 14:30.  

Читайте також:  Угорщина продовжить постачати електроенергію Україні задля "уникнення ускладнень для угорської громади на Закарпатті" (ВІДЕО)

 Крім того, на площі Слави проходитиме презентаційна хода учасників фестивалю.  

 «З усієї України приїдуть зграї гігантських «Чудо-птахів», які сформують зі своїми делегаціями дивовижну колону», – йдеться в повідомленні.  

 На святковій сцені також проводитиметься конкурс вишиванок. Переможцям конкурсу будуть вручені подарунки у номінаціях «Чудо-птиця», «Краща презентаційна хода», «Найбільша делегація». Гран-прі фестивалю – кубок, інкрустований коштовним камінням.

Читайте також: