Без категорії

Чемпіонат світу з водних видів спорту. Підсумковий медальний залік

У неофіційному командному заліку збірна Росії зайняла 3-тє місце, а збірна України задовольнилася лише 22-м..

Нагадаємо, 3-е місце в медальному заліку Росія зайняла і 2 роки тому на чемпіонаті світу, який проходив у Шанхаї. У 2011 році, як і в Барселоні, все можливе золото виграли російські синхроністки. Крім того, російська збірна у плавальному басейні на турнірі в Барселоні додала: 8 медалей проти 4-х, з них – 2 золоті, якими збагатила «російську скарбничку» брасистка Юлія Єфімова. Також в активі Юлії Ефімової є і срібло на 100-метрівці, і бронзова медаль у комплексній естафеті.

Варто відзначити, що досить непоганий результат у Барселоні показала і чоловіча частина збірної Росії, яка зуміла завоювати 4 медалі, причому 2 з них – у естафетах.

Лідером неофіційного медального заліку стала збірна США з 33 медалями в активі (15-9-9). На другому місці розташувався Китай з 26-ма медалями (14-8-4). Четверте і п’яте місця зайняли Франція і Угорщина відповідно.

Раніше повідомлялося, що найближчий чемпіонат світу з водних видів спорту у 2015 році прийме Казань.

За матеріалами: echo.msk.ru