fbpx
Шоу-бізнес

Метт Деймон покидає Нью-Йорк

  Знаменитий голлівудський актор Метт Деймон прийняв дуже непросте для себе рішення. Актор вирішив покинути улюблений Нью-Йорк і перевезти сім’ю ближче до пагорбів Голлівуду – в Лос-Анджелес. Більше за всіх такому рішенню зраділи діти Метта Деймона.

 У своєму недавньому інтерв’ю актор зізнався, що вони перебувають в цілковитому захваті від того, що тепер будуть жити в Каліфорнії. Актор сказав: «У них буде двір, що дуже їх радує. У Нью-Йорку такої розкоші собі не дозволиш».  

 Що ж до причини, прийняття такого важливого рішення, то тут все просто – там просто живуть вже всі його друзі з сім’ями. Зокрема, саме там мешкає найкращий друг Метта, Бен Аффлек.  Також Метт Деймон зазначив, що йому непросто ось так от взяти і поміняти місце проживання, так як він вже дуже звик до Нью-Йорку, проте він все ж прийняв рішення поставити інтереси сім’ї вище за свої особисті.  

 Нагадуємо, що Метт Деймон в 2005 році одружився з Люсьяні Боррозу. У шлюбі у них народилися троє дочок – 7-річна Ізабелла, Джіа, якій виповниться 5 рочків і Стела, якій  виповниться 3 роки. Крім цього в їх великій і дружній родині підростає дочка Люсьяни від першого шлюбу Алексія.   

 За матеріалами: story.com.ua

Читайте також: