УПЛ 4-й тур. «Шахтар» – «Динамо». Гірники знову перемагають. Відео голів

У Донецьку на стадіоні «Донбас-Арена» закінчився центральний матч 4-го туру чемпіонату України «Шахтар» – «Динамо». З великою впевненістю перемогли гірники, які виграли у киян з рахунком 3:1.

Голи за «Шахтар» забили Даріо Срна на 2-й хвилині, Едуардо да Сілва на 52-й і Алекс Тейшейра на 84-й хвилині матчу. У складі «Динамо» на 8-й хвилині відзначився Беланда.

За «Шахтар» у сьогоднішньому матчі грали наступні гравці: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук (Соболь, 82), Хюбшман, Гречишкін (Едуардо, 46), Тейшейра, Коста (Фред, 73), Тайсон, Луїс Адріано.