Екс-футболіст київського «Динамо» і збірної СРСР, колишній наставник збірної України Олег Блохін був нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого II. Про це повідомляє прес-служба Української асоціації футболу. Нагороду йому вручав міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. «Висока нагорода для одного з найяскравіших футбольних талантів України! Це чудова нагода, щоб згадати
Жіноча збірна України виграла золото в командному багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту. У складі української збірної були: Ангеліна Радівілова, Анастасія Бачинська, Діана Варінська, Анастасія Мотак та Єлизавета Губарева. Українська збірна випередила збірну Румунії на 0,167 бала. Бронзу отримала збірна Угорщини.