fbpx
Політика

Ганна Герман сподівається, що буде досягнутий компроміс в переговорах з опозиційними лідерами

Г. Герман: Президент налаштований на компроміс з опозицією.

  Президент України Віктор Янукович налаштований на компроміс у переговорах з опозиційними лідерами. Про це сказала в ефірі телеканалу "112 Україна" народний депутат Ганна Герман, передає УНН.

 Г.Герман зазначила, що зараз йдуть переговори, і вона дуже сподівається, що сьогодні будуть досягнуті якісь домовленості, які дозволять почати цю всю історію з чистого листа.

Читайте також:  Посол України в ПАР надав відповідь Ірану щодо скорботи за загиблим аятоллою та його поплічниками

 “Сподіваюсь, що досягнути домовленості дозволять розпочати засідання Верховної Ради, на якому будуть розглянуті ті питання, ті претензії, які має опозиція. Я сподіваюсь, що на компроміс піде і більшість і меншість”, — наголосила вона.

 Джерело: УНН

Читайте також: