fbpx
Міжнародна економіка

Швейцарія не допомагатиме країнам ЄС подолати російське ембарго

Швейцарія не допомагатиме європейським виробникам в подоланні російського ембарго на поставки продуктів з країн Європейського Союзу. Про це повідомляють європейські засоби масової інформації.

В Міністерстві сільського господарства Швейцарії повідомили, що багато європейських виробників фруктів і овочів попросили швейцарську владу допомогти організувати поставки товарів у Російську Федерацію саме через Швейцарію. Проте місцева влада відмовилися діяти за такою схемою.

Читайте також:  Угорщина без російської нафти: Україна атакувала нафтопровід "Дружба" в рф

Як заявив офіційний представник відомства, в Швейцарії видають сертифікати якості на всі товари, які підлягають експорту, і не можуть зробити те ж саме з продукцією, яка потрапила в країну з іншої держави. До слова, в Швейцарії так і не уточнили, які саме країни просили керівництво країни допомогти подолати російське ембарго.

Читайте також:  Угорщина без російської нафти: Україна атакувала нафтопровід "Дружба" в рф

Як вже повідомлялося раніше, швейцарські власті відмовилися приєднуватися до секторальних санкціям проти російського агресора. Місцева влада заявила про те, що вона готова виступати тільки в ролі миротворця.

Читайте також: