fbpx
Політика

«Мінський формат канув в Лету», – Олександр Бригинець

Народний депутат України 7-го скликання Олександр Бригинець звернув увагу на те, що Російська Федерація нескінченно порушує Мінські угоди. Однак сьогоднішній день, за його словами, став кінцем мінського формату.

  «Саме сьогодні Україна прямо сказала: ОБСЄ – інструмент Росії і працює на Путіна», – написав він у Facebook.

Читайте також:  Як примирилися колишні воїни УПА та Армії Крайова. Чому сучасні польські політики ігнорять цей факт?

  Як зазначив Олександр Бригинець, крім іншого це означає, що мінський формат канув в Лету.

  «Тепер можливий лише якийсь інший формат: можливо женевський, можливо нормандський, можливо – війна», – підсумував він.

Читайте також: