
Керівник Волинської обласної прокуратури Максим Роговенко повідомив одній зі сільських голів Ковельського району про підозру у зловживанні службовим становищем та пособництві в незаконній порубці лісу, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Встановлено, що посадовиця уклала з підприємцем договори оренди 43 земельних ділянок поблизу села Лісники Ковельського району, достовірно знаючи, що вони вкриті лісом та будуть використані для незаконної порубки дерев.
Крім того, вона видала довідку, яка створила видимість законності проведення таких робіт.
Упродовж листопада 2025 – березня 2026 року на частині цих земельних ділянок було здійснено незаконну порубку понад 4200 дерев, вартістю майже 3 мільйони гривень.
За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури підприємцю також повідомлено про підозру в незаконній порубці лісу, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено обвинувальним вироком суду.