fbpx
Освіта Суспільство

До уваги військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас!

Західноукраїнський національний університет інформує про відкриття сертифікованої програми «Внутрішній аудит (у ЗСУ та силових і спеціальних структурах)» та запрошує на безоплатне навчання (за ваучерами на навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України) військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас.

Підготовка відбуватиметься за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за акредитованою магістерською програмою «Аудит та державний фінансовий контроль» кафедри фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету.

Читайте також:  Covid-19 повертається: коли очікувати сплеск захворюваності

Форма навчання – денна та заочно-дистанційна.

Усі охочі можуть надіслати до 03.07.2024 року на електронну адреси кафедри фінансового контролю на аудиту ЗУНУ (kaf_fka@ wunu.edu.ua) лист про зацікавленість програмою із зазначенням контактної інформації.

Подання документів здійснюється з 03.07.2024р. по 10.07.2024 р. у приймальній комісії Західноукраїнського національного університету відповідно до актуальних Правил прийому.

Читайте також:  Перевір себе чи ти козацького роду

Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі фінансового контролю та аудиту Західноукраїнського національного університету за адресою:

м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а (11 корпус, каб. 11206) або за телефоном +380679969673

Читайте також: