![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438263566_955555249912378_3603997579684494012_n-300x200.jpg)
Щоб створити нове відділення, знадобилося близько 11 місяців та понад 6 мільйонів гривень. Це гроші з місцевого бюджету Стрийської громади та власні надходження лікарні.
За них відремонтували приміщення і закупили все необхідне, щоб облаштувати кабінети та палати.
![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441539145_955555306579039_2840923989707370237_n-1024x681.jpg)
Тут надаватимуть допомогу дорослим. Одночасно в стаціонарі зможуть перебувати до 40 пацієнтів. Центр забезпечує і амбулаторне лікування, також при ньому працює мобільна мультидисциплінарна команда.
Львівщина стала першою областю в Україні, яка затвердила Комплексну Програму охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення. Відкриття таких Центрів – частина реалізації цієї Програми.