fbpx
За кордоном Суспільство

Страшна трагедія: в угорському селі шестикласниця встромила ніж в однокласницю

У понеділок 29 квітня у школі угорського селя Боні (район Дьйора) сталася трагедія: на першій перерві учениця напала з ножем на однокласницю з шостого класу.

На місці події багато поліції та стурбованих батьків. Дітей можуть забрати додому лише члени їхніх сімей. Усі напружені, багато дітей плачуть. Деякі люди сидять навпочіпки біля школи, затуливши обличчя руками. Педагоги намагаються допомогти дітям, надати їм емоційну підтримку.

Читайте також:  В 2024 році в Чехії померло 753, а в Словаччині 178 українця

Постраждалу дівчинку гелікоптер швидкої допомоги доставив до університетській лікарні у Дьйорі. Діти в шоковому стані, всіх відпустили зі школи.

В управлінні поліції округу Дьйор-Мошон-Шопрон щодо цього випадку повідомили, що 29 квітня о 8:45 до головного офісу надійшло повідомлення про те, що в початковій школі Святого Іштвана у Боні молода дівчина поранила ножем однокласницю, яка отримала важкі поранення. Нині вона у лікарні, де лікарі борються за її життя. Управління поліції розслідує інцидент у рамках кримінального провадження.

Читайте також:  Загроза "майдану" у Словаччині: Фіцо скликає Радбез

Мотиви злочину наразі невідомі.

Читайте також: