fbpx
Політика

На Закарпатті відбулась робоча зустріч віцепрем’єр-міністрів України та Словаччини: про що домовились чиновники

Сьогодні з робочим візитом Закарпаття відвідала перша віцепрем’єрка – міністерка економіки України Юлія Свириденко. Також на Закарпаття прибув віцепрем’єр-міністр Словацької Республіки Петер Кмец. Було проведено двосторонню зустріч віцепрем’єр-міністрів України та
Словаччини в розширеному форматі, де обговорили регіональні аспекти співпраці між нашими країнами.

Запланований запуск пасажирського залізничного сполучення Київ – Кошице й модернізація автомобільного та пішохідного пунктів пропуску зроблять наші регіони-партнери ще ближчими.

Читайте також:  Хустська єпархія УПЦ (МП) прославляє патріарха РПЦ Кіріла Гундяєва, а Мукачівська єпархія УПЦ (МП) засуджує

Словацький та український бізнеси отримають можливість розглядати Закарпаття як майданчик для розвитку економічної діяльності, а сприятливий інвестиційний клімат краю гарантує ефективність роботи на всіх рівнях.

“Закарпаття вкотре продемонструвало, що попри війну готове бути майданчиком для перемовин найвищого міжнародного рівня, допомагати Україні стати повноправним членом ЄС і перемагати агресора на дипломатичному полі” – написав очільник Закарпаття Віктор Микита.

Читайте також: