fbpx
Вторгнення Росії в Україну Політика

Туреччина наполягає на “переговорах” між Україною та росією

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан хоче, аби переговори про припинення вогню в Україні розпочались найближчим часом.

Його заяву наводить Reuters, повідомляє “Європейська правда”.

У п’ятницю Фідан зустрівся зі своїм російським колегою Сергєєм Лавровим у п’ятницю в кулуарах Анталійського дипломатичного форуму.

Він розповів, що обговорив з Лавровим низку питань, в тому числі й  Україну.

“Що стосується України, то ми вважаємо, що обидві сторони досягли межі того, що вони можуть отримати війною. Ми вважаємо, що настав час розпочати діалог про припинення вогню”, – сказав Фідан.

Читайте також:  Волонтери Дрогобича передали 50 автомобілів Силам оборони України (ВІДЕО)

Глава МЗС Туреччини наполягає, що факт переговорів не означає визнання окупації Росією частини українських територій.

За його словами, “питання суверенітету і припинення вогню повинні обговорюватися окремо”.

“Смерть і поранення понад 500 тисяч людей і повне руйнування інфраструктури цілої країни – це не та реальність, з якою ми можемо змиритися. Це має якось зупинитися. Щоб зупинити це, мають відбутися певні дискусії, і всі мають звикнути до цієї думки”, – зазначив Фідан.

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

Раніше турецький президент Реджеп Таїп Ердоган заявляв, що Анкара продовжує підтримувати мирне врегулювання повномасштабного російського вторгнення в Україну та готова запропонувати майданчик для відповідних “переговорів”.

Читайте також: