fbpx
Технології

Colt, Česká Zbrojovka, DSS, Heckler & Koch GmbH, Browning та інша зброя світових брендів на озброєні в ЗСУ

Українські штурмовики отримають озброєння – пістолети, кулемети, штурмові та снайперські гвинтівки – відомих у світі виробників.

Про це повідомив заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, передає Укрінформ із посиланням на Міноборони.

Від початку лютого Міністерство оборони оформило свідоцтва про реєстрацію 20 зразків стрілецької зброї іноземного виробництва. Серед них, зокрема, штурмові гвинтівки Colt та кулемет PZD 556, повідомив Гаврилюк.

За його словами, продукція відомих у світі виробників – пістолети, кулемети, штурмові та снайперські гвинтівки відомих світових виробників – компаній Colt, Česká Zbrojovka, DSS, Heckler & Koch GmbH, Browning – підсилять бойові спроможності українських підрозділів.

Читайте також:  Захищаючи рубежі Часового Яру останній подих за нас віддали Коновал Сергій "Норд" та Петришин Тарас "Химера"

Реєстраційні свідоцтва для експлуатації у військах також отримали чотири зразки 40-мм гранатометів виробництва США, Туреччини та Німеччини.

Окрім того, українські захисники отримають чотири типи монокулярів та бінокулярів нічного бачення чеського, американського та французького виробництва.

Отримання реєстраційного свідоцтва для закордонних зразків озброєння та військової техніки дозволяє закуповувати їх та вводити до штатів військових частин, зауважив Гаврилюк.

Читайте також:  Важливе повідомлення щодо ситуації в 67 - ї ОМБР "ДУК"

Як повідомлялось, раніше міністр оборони України Рустем Умєров після зустрічі у форматі «Рамштайн» повідомив, що представники міністерств оборони 15 країн підписали у Брюсселі Угоду про намір щодо створення нової Коаліції спроможностей – інтегрованої протиповітряної та протиракетної оборони.

Читайте також: