fbpx
Вторгнення Росії в Україну

Третя штурмова бригада ЗСУ про Авдіївське пекло

Третя окрема штурмова бригада підтверджує, що була терміново передислокована для посилення українських військ у районі Авдіївки. Ситуація в місті на момент заведення бригади — надзвичайно критична. Окремі батальйони 3-ї ОШБр провели рейд у захоплені ворогом райони Авдіївки. Сили противника на нашому відрізку складають орієнтовно 7 бригад. «Наші бійці демонструють безпрецедентний героїзм. Ми змушені воювати на 360 градусів проти нових, і нових бригад, які заводить противник», — заявляє командир 3-ї ОШБр Андрій Білецький.

Читайте також:  СБУ викрила очільницю окупаційної «філії роспошти», яка діяла під час окупації Ізюма

За період перебування на Авдіївському напрямку двом бригадам збройних сил росії було завдано критичного ураження. Про точні втрати противника в особовому складі й техніці буде повідомлено згодом, після підтвердження необхідних даних. Водночас обʼєктивна ситуація в Авдіївці залишається загрозливою і нестабільною.

Ворог продовжує активну ротацію своїх військ, і перекидає до міста нові сили та засоби. Про зміни в оперативній обстановці будуть повідомляти офіційні ресурси бригади.

Читайте також: