![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1a78997d-6386-4707-af8e-97fd97741c71-300x242.jpg)
З початку повномасштабної війни з рф від 24 лютого 2022 року загиблих воїнів розпочали ховати на новому місці, а не на всім відомому цвинтарі “Кальварій”, де спочивали бійці АТО, які загинули з лютого 2014 року по лютий 2022 року, яких поховали на цвинтарі разом і з іншими громадянами.
З початку повномасштабної війни наших Героїв почали ховати на новому місці – на Пагорбі Слави в центрі Ужгорода всіх разом. В суспільстві довго обговорювались можливі варіанти надгробних плит для наших полеглих захисників.
![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2a9ff174-8305-49c2-bfc0-3af25516a786-1024x832.jpg)
![](https://uaonline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1a78997d-6386-4707-af8e-97fd97741c71-1024x827.jpg)
Зараз на Пагорбі Слави є два взірці пам’ятників, які в найближчому майбутньому можу поставити на могилах загиблих воїнів-ужгородців.
На превеликий жаль досі нема єдиної програми на всю Україну, щоб пам’ятники були одного стандарту у всіх областях нашої держави.