fbpx
Суспільство Технології Україна

Перша українка – космічна туристка: Ліна Бороздіна з Одеси здійснила історичний політ у космос

27 січня стало визначним днем для української космічної історії, адже Ліна Бороздіна з Одеси здійснила свою давню мрію – полетіла у космос.

Цей політ, організований американською компанією Virgin Galactic, відзначився не лише як перша космічна мандрівка українського туриста, але й як кульмінація 18 років підготовки Бороздіної.

Читайте також:  До уваги військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, ветеранів війни, у тому числі звільнених у запас!

Захоплююча подія відбулася на космодромі “Америка”, де 150 очевидців мали змогу спостерігати за запуском космічного корабля “Галактика 06”. Бороздіна разом із трьома іншими космічними мандрівниками – Робі Воном з Техасу, Францем Хайдером з Австрії та Нілом Корнсвітом з Каліфорнії – вирушили на орбіту Землі о 10:00 за східноєвропейським часом і повернулися о 10:54.

Читайте також:  Борці за незалежність України: могила лідерів ОУН Закарпаття у США

Світлини, опубліковані Virgin Galactic, відображають непідробні емоції цих новоспечених астронавтів. У своєму Instagram Бороздіна поділилася враженням з цієї подорожі, опублікувавши щасливе фото з підписом “Ми це зробили!”.

Читайте також: