fbpx
Здоров'я Суспільство

У Львові помер 5-річний хлопчик, який впав у кому після видалення зубів

У Львові помер 5-річний хлопчик Велес, який понад місяць перебував у комі після видалення молочних зубів в одній із клінік міста.

“Спочивай з миром, коханий наш Лесюньо!” – написав його батько Віктор Пашник. 

Батьки хлопчика, бандурист Віктор Пашник та його дружина Маріанна Вахняк, звинувачують стоматологічну клініку, а поліція відкрила кримінальну справу.

Про трагедію подружжя повідомило у соцмережах.

“21 добу наш неймовірний синочок у комі. Йому констатовано смерть мозку через неналежне видалення молочних зубів…

Наше з дружиною життя розділилось на до і після того злощасного дня, 8 грудня, коли дружина Маріанна з сином Велесом пішли до клініки ТОВ “ОРІ ГРУП” (Ori-Dent), аби видалити два молочні зубчики”, – йдеться у дописі Віктора.

Віктор Пашник розповів, що його син Велес пережив клінічну смерть під час загального наркозу. Згодом у дитини констатували смерть мозку.

За словами Віктора Пашника, 8 грудня працівники стоматологічного центру запропонували провести оперативне втручання з видалення молочних зубів його сину під загальною анестезією.

Читайте також:  Празька весна. Операція "Дунай" або як Кремль давив свободу і демократію (ВІДЕО)

“Все від самого початку було не так, син дуже плакав, не хотів одягнути наркозну маску…

За деякий час після початку операції, дружина почула метушню в операційній, туди почали збігатися медичні працівники, приблизно через 20 хвилин приїхали дві бригади невідкладної допомоги”, – пише Віктор. 

Маріанні Вахняк повідомили, що під час операції в дитини сталася зупинка серця, яке лікарям вдалося запустити. Додали, що дитину переводять в реанімаційне відділення Лікарні святого Миколая.

“Вже від лікаря відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВП “Лікарня святого Миколая” ми дізналися, що ситуація критична і що син перебуває у важкому стані. 

Лікарі повідомили, що під час стоматологічної операції в нашого сина була клінічна смерть і лікарі надто довго проводили реанімаційні заходи, що призвело до тяжкого стану дитини”, – каже Віктор. 

Читайте також:  В центрі Праги росіяни побили українських волонтерів (ВІДЕО)

За словами медиків, мозок дитини мертвий. Зараз його життя підтримують за допомогою апаратів.

Батьки хлопчика закликають органи влади не залишатись байдужими до трагедії.

“Медичний директор ТОВ “ОРІ ГРУП”, виправдовуючи лікарів, говорив, які ж вони молодці, що все вчасно зробили, реанімували.

Але ж це неправда, бо якби все було правильно і вчасно, то хіба наш син був би зараз на межі життя і смерті, хіба б лікарі констатували смерть мозку?” – заявляють батьки Велеса.

Подружжя звинувачує в цьому стоматологічну клініку. 17 грудня батьки звернулися до поліції Залізничного району Львова із відповідною заявою.

“17 грудня слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України – “Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником”.

Зараз встановлюються всі обставини події, призначені експертизи”, – повідомила “УП. Життя” речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська.

Читайте також: