fbpx
Надзвичайні події та кримінальна хроніка

В Ужгороді судитимуть депутата, який віджав у держави землю

Ужгородська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо депутата Ужгородської міської ради за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці (ч. 3 ст. 197-1 КК України).

У ході слідства було встановлено, що обвинувачений, будучи директором приватного підприємства, неправомірно зайняв комунальну землю на пл. Шандора Петефі в обласному центрі. Надалі розпочав там будівельні роботи з істотним відхиленням від дозвільної та проєктної документації. Йдеться про реконструкцію будівлі громадської вбиральні під кав’ярню з магазином у центральній частині Ужгорода.

Читайте також:  У Львові розстріляли відомого кримінального авторитета "Джоніка": оголошено план-перехоплення

При цьому очільник підприємства вийшов за межі належної йому земельної ділянки та зайняв прилеглу територію загального користування, на якій самовільно збудовано підвальний поверх.

Те, що площа зведених будівель суттєво перевищує площу відведеної землі, підтвердили і проведені під час слідства експертизи.

Досудове розслідування здійснювало Ужгородське районне управління поліції за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ та обласного Управління СБУ.

Читайте також:  СБУ на Нацполіція затримали українофоба, який напав на дружину військового у Києві

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Читайте також: