fbpx
Вторгнення Росії в Україну Події

Режим Лукашенка активно готується до війни

На початку повномасштабного вторгнення московії в Україну, а ще і введення армії рф зі сторони Білорусі, в українському суспільстві та військово – політичному керівництві справедливо боялися, що армія диктатора Лукашенка теж вступить в бої на боці агресора. Тоді серед військового керівництва були обгрунтовані розмови, що армія Білорусі може піти у Волинському напрямку на Луцьк та Рівне, що могло погіршити справи України в військовій логістиці.

Йшла мова і про можливе захоплення Рівненської АС, яка знаходиться недалеко від українсько – білоруського кордону у місті Вараш (колишній Кузнєцовск).

Читайте також:  Словаки зібрали понад 4 мільйони євро на снаряди для ЗСУ

Також припускалось, що білоруська армія може піти разом з армією рф в “другий похід” на Київ або їх відправлять на один із напрямків буремного Півдня чи Сходу.

Дякуючи Богу та впевненим діям ЗСУ, в Лукашенка спрацював режим самозбереження і вторгнення “картопляного” диктатора не сталося.

Треба зазначити, що станом на сьогодні Мінськ активно збільшив свій військовий потенціал, збільшив військове виробництво, налагоджує військову співпрацю з союзниками москви – Іраном та Китаєм. Пекін та Тегеран з радістю ідуть на співпрацю з Лукашенко, що для України може відобразитися в негативному руслі.

Читайте також:  СБУ затримала інформаторку фсб, яка хотіла зірвати поставки важкої техніки ЗСУ на південний фронт

Нещодавно телебачення Білорусі показало як Лукашенко робить рейд по новозроблених бункерах армії, базою для котрих стали плацкартні залізничні вагони. Українські “диванні” експерти з цього приводу влаштували “тролинг” та запустили серію мемів, але не так смішно справжнім військовим, які кажуть, що Мінськ активно готується до війни.

Не факт, що він у неї вступить, але те, що він до неї активно готується, це вже погано та може ускладнити життя для Сил оборони України.

Автор: Шитєв Йосип, військовослужбовець ДРБ “Сонечко” ГУР МО України

Читайте також: