fbpx
Здоров'я

Вакцинація розпочнеться у другій половині лютого, – Радуцький

Sinovac Biotech

Вакцинація від коронавірусу в Україні розпочнеться у другій половині лютого. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Міністр запевнив, що вакцинація розпочнеться у другій половині лютого. За його словами, ми очікуємо на поставку 910 тисяч доз вакцини. Якщо під час випробувань буде підтверджена ефективність китайської вакцини на рівні 70%, в Україну згідно контракту завезуть 700 тис доз. Ще 210 тис доз вакцини Pfizer-BioNTech Україна отримає у першій половині лютого в межах ініціативи СOVAX», – написав він.

Читайте також:  Президент Румунії дав згоду на розслідування щодо двох ексміністрів за ковідні закупівлі

Радуцький також висловив сподівання, що вакцина з’явиться у заявлені міністром терміни.

«У більшості країн Європи вакцинувалось менше 1% громадян. Розпочавши щеплення на початку лютого, ми маємо шанс наздогнати інші європейські країни за темпами вакцинації», – додав він.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що закупівлею вакцин від коронавірусу для України буде займатися міжнародна органазація Crown Agent, а не державне підприємство «Медазкупівлі».

Читайте також:  Президент Румунії дав згоду на розслідування щодо двох ексміністрів за ковідні закупівлі

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я уклало контракт про постачання на територію України 1,9 млн вакцин компанії Sinovac Biotech.

Читайте також: