fbpx
Україна

Степанов прокоментував заборону на продаж шкарпеток

шкарпетки

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в українців було достатньо часу, щоб завчасно купити необхідні шкарпетки і футболки.

«Тобто, ми заздалегідь, за місяць розповіли і показали, що буде можливо в країні, а що – неможливо. Досить чітко розповіли. Наприклад, які товари будуть у вільному продажу і можна буде спокійно їх купувати. Які магазини будуть відкриті – ті, що торгують продуктами харчування, засобами гігієни, побутової хімії, медичними виробами, лікарськими засобами, а які магазини будуть закриті. І я вважаю, що ці 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можна було до них підготуватися. Що таке підготуватися? Точно було можливо розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині в цей час», – зазначив він.

Читайте також:  СБУ повідомила про підозру у державній зраді «політексперту» з телеканалів Медведчука

За його словами, шкарпетки та футболки зараз можна купити онлайн.

Степанов підкреслив, що йому теж не подобаються такі обмеження.

«Давайте дотримуватися всіх карантинних обмежень. Я розумію, що будь-які обмеження не хочеться виконувати. Мені теж вони не подобаються, я така ж людина, як ви. Такі ж люди і члени уряду, і президент країни. Всі хочуть жити звичайним життям. Але я повинен приймати такі рішення, тому що розумію, які можуть бути наслідки, якщо такі рішення не приймати», – сказав міністр.

Читайте також:  СБУ затримала помічника Шуфрича, який фінансував росгвардію в Криму

Раніше Уряд конкретизував список товарів, дозволених до продажу під час карантину в Україні.

Нагадаємо, з 8 по 24 січня 2021 року в Україні діє посилений карантин.

Читайте також: