fbpx
Україна

Криклій розповів, що держава отримала понад 137 млн грн плати за перевантаження

Плата за перевантаження

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що за підсумками минулого року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 700 тисяч транспортних засобів, складено більше 14 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 137 млн грн плати за перевантаження.

«У 2020 році ми оголосили бій перевантаженим фурам, запровадили посилений габаритно-ваговий контроль і продовжуємо працювати над реформуванням і цифровізацією Укртрансбезпеки задля виключення людського фактора. Центр обробки даних ГВК, необхідний для запровадження системи автоматичної фіксації порушень, вже також готовий до експлуатації. Влаштовано більше 40 WiM-комплексів. А в цьому році працюватимемо не менше 100 WiM», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Сьогодні День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Він підкреслив, що повна автоматизація і цифровізація усіх процесів задля виключення людського фактора залишається головною метою відомства у реформуванні Укртрансбезпеки.

«Зараз Верховна Рада розглядає у другому читанні законопроект №3743, яким передбачено відмову від плати за проїзд та переведення відповідальності за порушення габаритно-вагових норм в площину КУПаП. Це дозволить спростити процедуру стягнення та збільшити відсоток сплачених штрафі», – зазначив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Читайте також: