fbpx
Україна

ЗСУ отримають три нові українські літаки Ан-178, – Зеленський

Володимир Зеленський

Збройні сили України отримають три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які будуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів. Про це заявив президент Володимир Зеленський.

«Ці нові літаки будуть побудовані українськими громадянами, з українських комплектуючих, для українських інтересів. Власне так, як це й повинно бути», – зазначив він.

Читайте також:  СБУ затримала помічника Шуфрича, який фінансував росгвардію в Криму

За його словами, багато міжнародних партнерів виявляють значний інтерес до літаків сімейства «Ан», зокрема до військово-транспортних зразків.

«Та водночас, і це логічно, вони завжди мене запитують і цікавляться, чи прийняті ці літаки на озброєння в Україні? Саме тому цей крок – двічі важливий. Він зміцнює обороноздатність України та сприятиме залученню українських та іноземних інвестицій», – підкреслив Зеленський.

Читайте також:  Два роки тому на війні Герой України Віктор Оцерклевич

Президент найближчим часом очікує на повноцінний комплексний план від керівництва ДП «Антонов» щодо відновлення та посилення кадрового потенціалу підприємства, повернення втрачених професіоналів та залучення нових фахівців.

Читайте також: