fbpx
За кордоном Новини світу

Єгипет посилив правила в’їзду для туристів

Єгипет

Єгипет посилив контроль за достовірністю сертифікатів з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19. Про це повідомляє посольство України в Єгипті.

«Всі без виключення громадяни віком від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття. З початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок в курортні міста», – йдеться в повідомленні.

Так, сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою, бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії.

Читайте також:  "Обожнюю цю пісню!" — Галкін заспівав українською та зірвав овації публіки (ВІДЕО)

Крім цього, в ньому не має бути жодних виправлень, підтирань чи правок.

Також

  • Сертифікат має містити інформацію про проведений вид тесту;
  •  У сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;
  •  Сертифікат має бути виданий англійською мовою;
  •  Сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест;
  •  Не приймаються сертифікати заповнені від руки.
Читайте також:  В Європарламенті Орбан хоче створити проросійську "коаліцію миру"

В разі виникнення сумнівів у достовірності тесту єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту після прильоту, наголошує українське посольство.

«Туристів із позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених по прильоту в аеропортах курортних міст, буде розміщено (ізольовано) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам забороняється полишати номери та вільно переміщуватись територією готелю», – підкреслили в посольстві.

Читайте також: