fbpx
За кордоном Новини світу

Журнал Time назвав «Людину року-2020»

Джо Байден і Камала Харріс

Обраний президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден і кандидат у віце-президенти Камала Харріс стали переможцями в номінації «Людина року-2020» за версією американського журналу Time. Про це повідомляється на офіційному сайті видання.

«Вибір “Людини року” рідко буває легким, а в цьому році був набагато складніше, ніж в більшості попередніх. Можна з упевненістю сказати, що історики будуть дивитися на 2020 рік як на вирішальний поворотний момент на багатьох фронтах. Джо Байден і Камала Харріс – це дві персони, чий вибір відобразив основні події цього року і чиї долі визначатимуть роль нації в світі і майбутнє американського експерименту», – зазначив головний редактор журналу Едвард Фельсенталь.

Читайте також:  Жителі Словаччини зібрали 2 млн євро на снаряди для України, незважаючи на політику уряду, який відмовляється надсилати Києву військову допомогу

Також на нагороду «Людина року-2020» претендували президент США Дональд Трамп, головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі разом з медичними працівниками, які борються з COVID-19, а також рух за расову справедливість, який спалахнув після вбивства афроамериканця Джорджа Флойда.

Людина року-2020 за версією Time

Читайте також: