fbpx
Політика

Україна стане членом НАТО у 2030 році, – МЗС

Україна-НАТО

Україна бачить себе членом Організації Північноатлантичного договору вже у 2030 році. Про це заявила заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова.

«Україна налаштована оптимістично. У 2030 році ми бачимо себе повноцінним членом Альянсу. В цьому контексті надання Україні Плану дій щодо членства стане новим потужним імпульсом для подальшого руху по шляху реформ і мобілізації зусиль з метою досягнення критеріїв членства», – зазначила вона.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

Джапарова відзначила залучення України до обговорення питань зміцнення політичного виміру Альянсу в рамках концепції НАТО-2030, а також підтвердження в доповіді відданості Альянсу політиці «відкритих дверей» з метою посилення Східного флангу НАТО і нарощування взаємодії зі східними партнерами, зокрема Україною та Грузією.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна прагне збільшити кількість навчань НАТО, щоб посилити взаємодію з країнами Альянсу в Чорноморському регіоні.

Читайте також: