fbpx
Події

Денісова зустрілася з представницею ДНР щодо передачі Україні засуджених осіб

Людмила Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зустрілася з представником так званої ДНР в робочій підгрупі з гуманітарних питань в  ТКГ Дар’єю Морозовою. Про це повідомила в Telegram.

«Обговорили питання про передачу 125 кримінальних справ і проваджень щодо 133 осіб.  Ці люди були притягнуті до кримінальної відповідальності до початку військової агресії РФ на Сході країни та перебувають на підконтрольній Уряду України території. Домовилися, що необхідні рішення будуть прийняті стороною переговорів, а справи будуть мені передані», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Знайшли речі загадково зниклої 17-річної студентки з Волинської області (ВІДЕО)

За словами Денісової, позитивно розглянуто питання щодо передачі для подальшого відбування покарання на підконтрольну Урядом України територію 300 засуджених осіб, які з початку військової агресії перебували у місцях позбавлення волі. Однак, це можна буде реалізувати після закінчення пандемії.

Омбудсмен додала, що вони обговорили продовження процесу звільнення цивільних осіб та військовополонених, які утримуються на тимчасово окупованій території Донецької області.

Читайте також:  Знайшли речі загадково зниклої 17-річної студентки з Волинської області (ВІДЕО)

«Наразі є технічні питання, які потребують уточнення, але в цілому сторона переговорів налаштована на організацію цього процесу», – додала Денісова.

Читайте також: