fbpx
Політика

Кулеба заявив про важливість донесення у світі правди про Голодомор

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав продовжити боротьбу за донесення у світі правди про Голодомор 1932-1933 років та визнання його геноцидом українського народу.

«Для нас, українських дипломатів, донесення правди про Голодомор-геноцид – це професійний виклик і справа честі. Борючись за визнання Голодомору геноцидом у світі, ми боремося не лише за себе. Ми боремося і за тих, хто не міг захистити себе тоді», – цитує його слова прес-служба МЗС.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

За його словами, трагедія Голодомору не абстрактна, вона особиста, це мозаїка поламаних доль цілком реальних людей. Тому і відповідальність за неї не абстрактна.

Кулеба висловив особливу вдячність кожній українській громаді за кордоном, яка невтомно роками доносить у своїй країні правду про Голодомор, назвав зусилля закордонних українців у цій справі неоціненними. 

Читайте також:  Закарпатська викладачка угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ може потрапити до складу Європарламенту від партії "Фідес"

«Наша спільна боротьба за правду триває. Україна пам’ятає – світ визнає. Вічна пам’ять безневинно вбитим жертвам Голодомору-геноциду», – додав міністр.

Читайте також: