Відео Спорт

Ліга чемпіонів 2020/2021: «Динамо» крупно програло «Барселоні»

Київське «Динамо» продовжує втрачати залікові бали в рамках групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2020/2021 рокі.

На цей раз підопічні Мірчі Луческу крупно поступилися вдома каталонській «Барселоні» – 0:4.

Рахунок в матчі відкрив на 52-й хвилині Сержиньйо Дест. Вже через п’ять хвилин Мартін Брейтуейт подвоїв перевагу свого клубу. На 70-й хвилині данець забив вдруге, відзначившись з пенальті. Крапку в матчі поставив Антуан Грізманн на 90+2 хвилині.

«Із самого початку було дуже складно на щось розраховувати в групі з “Барселоною” і “Ювентусом”. Для мене було зрозуміло, що ми будемо боротися за євровесну. Потрібно сконцентруватися на наступній грі чемпіонату. Сподіваюся, що у нас ще повернуться гравці після коронавірусу. По тому ж Попову було видно, що він не готовий, адже тренувався всього два дні в загальній групі після ковіду. Сподіваюся, що цей період пройде швидше, і футболісти повернуться до обойми. Увесь цей період відсутності хворих і травмованих гравців було складно», – сказав після зустрічі головний тренер киян.

У паралельному матчі групи туринський «Ювентус» обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 «Ференцварош».

Таким чином, «Динамо» продовжує займати 3 місце в групі G. Вже через неділю кияни поїдуть на матч до Італії.

«Динамо» – «Барселона» 0:4