fbpx
Економіка Популярне

Уряд України підготував законопроект про запуск накопичувальної пенсійної системи з 2021 року

Кабінет міністрів України підготував законопроект про запуск накопичувальної пенсійної системи з 2021 року.  Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Сьогодні на засіданні схвалили відповідний проект закону. Професійну накопичувальну систему пропонується запровадити для осіб молодше 35 років, які працюють в особливо важких та небезпечних умовах. Так люди отримають власні пенсійні рахунки, якими вони зможуть скористатися, коли вийдуть на пенсію. Ідеться про тисячі гривень, які людина зможе отримати як доплату до своєї пенсії», – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Від псевдомесіанської ідеї «Святої Русі» до імперського рашизму: що проповідують ідеологи «русского міра»

За його словами, приблизний об’єм коштів для такої накопичувальної системи становитиме 2-3 млрд грн на рік.

«Розрахунки проведені до 2050 року показують, що від введення такої системи виграють і працівники, і роботодавці, і загалом економіка країни. Тому готові до дискусій та сподіваємося на підтримку цього законопроекту в залі Парламенту», – додав Шмигаль.

Читайте також:  Ку-клукс-клан. Історія найбільшої расистської організації США

Раніше стало відомо, що Кабінет міністрів підтримав рішення про запровадження політики «єдиного звернення» у питанні призначення пенсій.

Нагадаємо, в цьому році в Україні успішно провели декілька етапів підвищення пенсій для різних категорій пенсіонерів.

Читайте також: