fbpx
Технології

Кабмін України готує 5 цифрових рішень для боротьби з пандемією

Кабінет міністрів України підготував п’ять цифрових рішень, які мають допомогти в боротьбі з пандемією. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Разом із Міністерством цифрової трансформації та віце-прем’єром Михайлом Федоровим запровадимо їх вже найближчим часом», – написав він в Telegram.

Серед них значяться:

  1. Цифровізація та централізація збору інформації щодо фактів та підозр про випадки інфекційних захворювань. Це дасть нам можливість швидше та ефективніше планувати розширення лікарень, забезпечення персоналом та закупівлі ліків;
  2. Вдосконалення застосунку «Вдома» з впровадженням автоматичних штрафів за порушення режиму самоізоляції;
  3. Запуск електронного рецепту на антибіотики та розширення програми «Доступні ліки» на антибіотики;
  4. Запровадження електронного направлення на ПЛР-тестування, що дасть можливість відстежувати черги в режимі реального часу;
  5. QR-коди для публічних місць, які централізовано генерують та розміщують самі заклади. Без сканування такого коду неможливо буде відвідати жоден заклад громадського харчування чи торговельний центр. Якщо потім людина захворіла, то всім, хто був у цьому закладі разом із нею будуть приходити відповідні сповіщення. Зараз таку систему в повній мірі почала реалізовувати Велика Британія.

Читайте також: