fbpx
Події Популярне

Разумков пропонує ВР розглянути постанову по локдауну

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що вже наступного тижня народні депутати можуть розглянути проект постанови щодо своєчасного інформування і прийняття урядом необхідних заходів у разі введення локдауна.

«Я думаю, що колеги не будуть проти. Я впевнений, ми зможемо обговорити його на погоджувальній раді в наступний понеділок, і розглянути на наступному пленарному тижні», – сказав він в ефірі програми« Свобода слова .

Читайте також:  Від псевдомесіанської ідеї «Святої Русі» до імперського рашизму: що проповідують ідеологи «русского міра»

Проект передбачає, що Кабмін зможе вводити локдаун при оприлюдненні відповідного рішення не пізніше ніж за 7 календарних днів.

Крім цього, уряд зобов’язаний не пізніше ніж за тиждень поінформувати про програми, які будуть прийняті для підтримки вразливих груп населення, працівників і суб’єктів господарювання, зокрема з організації перевезень до місця роботи.

Читайте також:  Мережа УПЦ-ФСБ: листування священників, лобі за кордоном і "релігійні" псевдожурналісти (ВІДЕО)

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що тотальний локдаун буде лише в тому випадку, якщо ситуація з поширенням коронавірусной інфекції COVID-19 погіршиться.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський захворів на коронавірус.

Читайте також: