fbpx
Популярне Україна

Google буде співпрацювати з Держагентством з туризму України

Державне агентство розвитку туризму України та компанія Google підписали Меморандум про співпрацю у розвитку туристичної галузі та діджитал трансформації України.

«Це важливий крок на шляху до розвитку туристичної галузі та діджитал трансформації України. На сьогодні ми вже чимало зробили спільно з українським офісом компанії й впевнено продовжуємо рухатися далі. Діджиталізація туристичної галузі – один із пріоритетних напрямків роботи ДАРТ, саме тому ми розуміємо важливість кооперації із провідними світовими цифровими компаніями», – сказала голова агентства Мар’яна Олеськів.

Читайте також:  Як попи УПЦ мп на Закарпатті займаються дискредитацією ЗСУ

Співпраця буде в таких напрямках:

  • Обмін досвідом щодо організації та реалізації програм, спрямованих на розвиток та просування України як цікавої туристичної дестинації (як в’їзного, так і внутрішнього туризму).
  • Організація та проведення семінарів, лекцій, тематичних досліджень для подальшого вдосконалення знань в контексті туристичних відносин.
  • Співпраця та допомога у різних туристичних заходах.
  • Обмін інформацією щодо участі у великих українських та міжнародних форумах.
  • Обмін досвідом у галузі впровадження інноваційних інформаційних технологій.
Читайте також:  Від псевдомесіанської ідеї «Святої Русі» до імперського рашизму: що проповідують ідеологи «русского міра»

Зазначається, що це сприятиме залученню іноземного потоку туристів до України.

Читайте також: