Відео Спорт Футбол

Ліга чемпіонів 2020/2021: Київське «Динамо» втратило перемогу над «Ференцварошем»

Динамо Київ

Київське «Динамо», виграючи по ходу матчу в два м’ячі, втратило виїзну перемогу над угорським «Ференцварошем».

Ще перед початком зустрічі дане протистояння викликало величезний інтерес у вболівальників, оскільки головний тренер господарів поля Сергій Ребров протистояв своєму колишньому клубу. Більш того, між «Динамо» і «Ференцварошем», швидше за все, буде розігруватися путівка в Лігу Європи.

Підопічні Мірчі Луческу провели хороший перший тайм, до кінця якого вже вигравали з рахунком 0:2. На 28-й хвилині відзначився Віктор Циганков, який реалізував пенальті, а на 41-й хвилині гол забив Карлос де Пена.

Проте в другій половині зустрічі кияни продемонстрували бляклий футбол, за що, власне, і поплатилися. Відзначимо, що за другий тайм «Динамо» не завдало по воротах суперника жодного удару!

А ось «Ференцварош» зумів скористатися своїми моментами: на 59-й хвилині Токмак Нгуєн точним ударом відправив м’яч у дальній кут воріт Бойка, а на 90-й Франк Болі зумів завоювати очки для своєї команди. До того ж на 86-й хвилині капітан киян Сергій Сидорчук отримав другу жовту картку, і змушений був покинути поле.

«Ференцварош» (Будапешт, Угорщина) – «Динамо» (Київ, Україна) – 2:2

«Ференцварош»: 90. Дібус, 26. Хайстер, 15. Ковачевич (33. Двалі, 86), 25. Блажич, 8. Ловренчич (21. Ботка, 86), 7. Сомалія, 14. Харатін (93. Лайдуні, 65), 18. Сігер (20. Мак, 73), 88. Ісаел (70. Болі, 73), 11. Зубков, 10. Нгуен.

«Динамо»: 71. Бойко, 94. Кендзьора, 25. Забарний, 4. Попов, 20. Караваєв, 5. Сидорчук, 10. Шапаренко (6. Белуце, 89), 14. де Пена, 29. Буяльський (19. Гармаш, 82), 15. Циганков (22. Родрігес, 90+3), 89. Супряга (7. Вербич, 89).

Голи: Нгуен (59), Болі (90) – Циганков (28, пен.), де Пена (41).

Попереджені: Сомалія (12), Хайстер (21), Харатін (26), Лайдуні (71), Нгуен (72) – Сидорчук (52), Буяльський (76).

Вилучений: Сидорчук (86, друге попередження).